Vans: Lokale partners


Onze lokale partners zijn voor veel klanten het gezicht van Kleyn Vans. Lokale partners zijn zelfstandige verkoopagenten die zorgvuldig door ons zijn geselecteerd op professionaliteit, flexibiliteit en betrouwbaarheid. Met deze partners werkt Kleyn Vans al jaren samen naar volle tevredenheid.

Bij onze lokale partners kunt u terecht voor gedetailleerde informatie over de voorraad. Bovendien weten ze alles over de importrestricties, douanevoorschriften en verschepingsmogelijkheden ter plaatse. Mocht u een voertuig in Nederland willen bekijken, dan maakt onze lokale partner graag een afspraak voor u.

Ukraine




2-В Lenina street
08130 Kiev Region
Petropavlyvska Borschagivka
Business center “Golden River”
Phone: + 380 67 216 43 38
Fax: + 380 (44) 596 40 59
E-mail: Julia.Gasjuk@otpleasing.com.ua
Contact: Julia Gasjuk

Paraguay

Kleyn Trucks Representantes

Patricio Colman entre 2a y 3a
SAN LORENZO
Phone: None
Fax: (+595) 21 574 174
E-mail: kleyn@tigo.com.py 
Contact: Victor Herken & Angel Galeano

Serbia and Montenegro

Glacier D.O.O.

Terazije 36
11000 BELGRADO
Phone: +381) 11 2681179
Fax: (+381) 11 3612280
E-mail: tomkleyn@glacier.rs
Web: www.glacier.rs
Contact: Slobodan Tomasevic

Romania

Paul Dumitru

Ion Ratiu 38
CONSTANTA
Phone: (+40) 723 25 111 7
Fax: (+31) 183 668 134
Mob: (+31) 6 30 76 86 14
E-mail: pdumitru@kleyn.com
Contact: Paul Dumitru

Romania

K-9 PATROL (Bogdan Susnea)

Aleea Zavideni 1
Bloc A10, APT 12
Sector 3, Bucuresti

Phone: (+40) 740 40 99 00 
Mob NL: (+31) 62 47 47 099
E-mail: bsusnea@kleyn.com
Contact: Bogdan Susnea

Bosnia and Herzegovina

Inex Logistic D.O.O.

Kralja Alfonsa 48
78000 BANJA LUKA

Phone: (+387) 65 491 899
Office NL: (+31) 653 147 268
E-mail: dsljokavica@kleyn.com
Contact: Dmitar Sljokavica

Poland

Danway Sp. z o.o.

Roberta Kocha 27
64-200 WOLSZTYN

Phone: (+48) 787 704 900
E-mail: danway@danway.pl
Contact: Tomasz Danowski

Chili

Braimpax

Avda. 11de septiembre 2214
Santiago de Chile

Phone: +56 993206728
Phone: +56 27272177
E-mail: ventas@busesycamiones.cl
Contact: Pedro Andrades

 
Over Kleyn Vans

Truck in desert

Chile

Volg Vans op Twitter

Alle nieuwe bestelbussen nu ook dagelijks op Twitter




Follow Kleyn Vans on Twitter


 
Kleyn Vans on Facebook Kleyn Vans on Twitter Kleyn Trucks on Google+ Kleyn Trucks on YouTube Kleyn Trucks on Pinterest Kleyn Vans on LinkedIn